Očkování a cestovní medicína

 

Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem patří k největším poskytovatelům služeb v oblasti očkování a cestovní medicíny v České republice. Naše služby můžete využít celkem v 17 očkovacích centrech v Praze a dalších 8 krajích ČR.

Kromě preventivního očkování proti tuzemským i exotickým infekcím nabízíme v našich ordinacích konzultace a poradenství pro cestovatele, zahrnující i sestavení optimálního očkovacího plánu, doporučení základní cestovní lékárničky, atd. Samozřejmostí je i vystavení mezinárodního očkovacího průkazu.

PŘEHLED ONEMOCNĚNÍ A PROVÁDĚNÝCH OČKOVÁNÍ
CENÍK
SEZNAM OČKOVACÍCH CENTER
DALŠÍ SOUVISEJÍCÍ SLUŽBY
ODBĚRY KRVE A TESTY PROTILÁTEK

V oblasti očkování a cestovní medicíny nabízíme tyto služby:

  • očkování proti tuzemským infekcím ( klíšťové encefalitidě, hepatititidám A a B, meningokovým infekcím, chřipce a dalším infekčním onemocněním
  • očkování pracovníků před výjezdem do zahraničí včetně doporučení a předepsání antimalarické profylaxe
  • odběry krve a laboratorní vyšetření protilátek po očkování proti infekčním nemocem
  • testování na infekci HIV/AIDS a vystavení mezinárodně platného certifikátu HIV negativity, který je nutný pro pracovní pobyty v některých zemích.

Očkování provádíme pro jednotlivce, organizace a firmy, které zajišťují očkování svým zaměstnancům. Organizace a firmy mohou objednat očkování hromadně a pro úhradu očkování využít např. příspěvek z fondu kulturních a sociálních potřeb nebo jiných fondů.

Očkování hrazené z veřejného pojištění plně nebo částečně (t.j. úhradu, kterou hradí příslušné zdravotní pojišťovny a nikoliv klient) poskytujeme dle platných smluvních ujednání, pouze v rámci Ústeckého kraje (očkovací centra Ústí nad Labem,  Teplice, Most a Chomutov).

Klienti mohou využít služeb našich očkovacích center kdykoliv v ordinační době bez předchozího objednání. Dále mají také možnost se bezplatně objednat na konkrétní den a hodinu prostřednictvím ON-LINE rezervačního systému či telefonicky. Objednaní klienti mají přednost před ostatními zájemci.

 

Zákaznická linka: 844 06 06 06
 

A K T U A L I T Y Rezervovat OČKOVÁNÍ Poptávka služeb Hodnocení spokojenosti Pylové zpravodajství Elektronické výsledky