Novinky

Provozní doba o prázdninách

27. Červen 2019

Vážení zákazníci,

nastalo období prázdnin a dovolených, snažíme se pro Vás zajistit maximální chod všech našich pracovišť, ale ne všude je to možné. Pokud je pracoviště uzavřeno najdete informaci přímo u konkrétního pracoviště nebo ordinace.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám krásné léto a dovolené.

19.5.2019 Světlo pro AIDS – International AIDS Candlelight Memorial

17. Květen 2019

6. ročník připravuje Česká společnost AIDS pomoc, z.s. a ke kterému se Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem opakovaně připojuje. Zdravotní ústav využívá všechny příležitosti, jak zvyšovat povědomí veřejnosti o problému HIV/AIDS a vzpomínkový den na oběti nemoci AIDS symbolicky upozorňuje na přetrvávající problém této závažné infekce. Naším hlavním úkolem je zvyšovat důraz informovanost veřejnosti a na prevenci HIV/AIDS.

Více zde

9.4.2019 Den zdraví

2. Duben 2019

KDE: Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem (ulice Moskevská 15)
KDY: 9. 4. 2019, 9:00 – 16:00

Měření procenta tělesného tuku, hladiny celkového cholesterolu a cukru v krvi, hodnocení stravovacích zvyklostí

Více zde

 

Poradna podpory zdraví

29. Březen 2019

Poradna podpory zdraví

Poradna je určena dospělým osobám s rizikovými faktory životního stylu – výživa, pohybová aktivita, stres, alkohol a kouření. Možná spolupráce s lékaři na celkovém zlepšení zdravotní gramotnosti obyvatel Ústí nad Labem a osvojení si zdravého životního stylu, které povede zejména ke snížení váhy a zapojení pravidelných pohybových činností do běžného života. Dbáme na zdravou a vyváženou úpravu jídelníčku. Nedoporučujeme módní vlny nejrůznějších diet. Pracovníci poradny jsou odborní pracovníci v ochraně a podpoře veřejného zdraví. Každý návštěvník poradny obdrží zdarma zdravotně – výchovné materiály.

Více zde

1 2 3 6
Zákaznická linka: 844 06 06 06
 

A K T U A L I T Y Rezervovat OČKOVÁNÍ Poptávka služeb Hodnocení spokojenosti Pylové zpravodajství Elektronické výsledky