Novinky

Provozní doba o prázdninách

9. Červenec 2018

Vážení zákazníci,

nastalo období prázdnin a dovolených, snažíme se pro Vás zajistit maximální chod všech našich pracovišť, ale ne všude je to možné. Pokud je pracoviště uzavřeno najdete informaci přímo u konkrétního pracoviště nebo ordinace.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám krásné léto a dovolené.

Stěhování pracoviště v Táboře

8. Červenec 2018

Pracoviště Tábor Centrum hygienických laboratoří, ČSA 1191 bylo přestěhováno na adresu Roháčova 2614, Tábor. Poradna HIV/AIDS na adrese ČSA 1191, Tábor zůstává, ordinační hodiny od 1.8.2018 jen v sudé týdny, a to ve čtvrtek 9:00 – 11:00 hodin (do 31.7.2018 v pátky). Děkujeme za pochopení.

Poradna podpory zdraví

20. Březen 2018

Poradna podpory zdraví

Poradna je určena dospělým osobám s rizikovými faktory životního stylu – výživa, pohybová aktivita, stres, alkohol a kouření. Možná spolupráce s lékaři na celkovém zlepšení zdravotní gramotnosti obyvatel Ústí nad Labem a osvojení si zdravého životního stylu, které povede zejména ke snížení váhy a zapojení pravidelných pohybových činností do běžného života. Dbáme na zdravou a vyváženou úpravu jídelníčku. Nedoporučujeme módní vlny nejrůznějších diet. Pracovníci poradny jsou odborní pracovníci v ochraně a podpoře veřejného zdraví. Každý návštěvník poradny obdrží zdarma zdravotně – výchovné materiály.

Více zde

1 2 3 5

Vyhledávání


Rezervace

Rezervovat OČKOVÁNÍ Poptávka služeb