Novinky

PROVOZ HYGIENICKÝCH LABORATOŘÍ V DOBĚ VLÁDNÍCH OMEZENÍ

14. Leden 2021

PRACOVIŠTĚ CENTRA HYGIENICKÝCH LABORATOŘÍ JSOU I V TÉTO SLOŽITÉ DOBĚ PLNĚ V PROVOZU A VĚTŠINA JICH POSKYTUJE SLUŽBY ZÁKAZNÍKŮM MINIMÁLNĚ JEDNOU TÝDNĚ DO 17:00 HODIN. PO DOHODĚ MOŽNO I MIMO DEKLAROVANOU PROVOZNÍ DOBU.

PEVNÉ ZDRAVÍ I NERVY PŘEJE KOLEKTIV CHL

Očkování proti onemocnění COVID-19

6. Leden 2021

Očkovací centra Zdravotního ústavu se sídlem v Ústí nad Labem budou také poskytovat očkování proti onemocnění COVID-19. Přesto, že  první dodávka vakcíny proti Covid-19 by měla do našeho ústavu dorazit až 14. ledna a očkování zahájíme v našich očkovacích centrech v Ústí nad Labem, Plzni a Praze 18. ledna, tak v rámci spolupráce Zdravotnických zařízení Libereckého kraje -  Nemocnice Liberec a Zdravotnická záchranná služba Libereckého kraje – zahajujeme očkování proti onemocnění COVID-19 již 7. a 8. ledna. V těchto dnech bude vakcínou „Comirnaty“ naočkováno cca 100 zaměstnanců ZZS LK v našem očkovacím centru v Liberci Vratislavicích. Očkování bude zpočátku poskytováno pro zdravotníky dle prioritních skupin daných Ministerstvem zdravotnictví.

ETHYLENOXID V POTRAVINÁCH

18. Prosinec 2020

Nabízíme vám Stanovení Ethylenoxidu v potravinách. Jedná se zejména o analýzu sezamových semínek a výrobků, v nichž jsou semínka použita.
Rozbor je vhodný pro pekárny, výrobce zdravé výživy, dovozce nebo přímo konzumenty. – Nabídka

AKCE PITNÁ VODA ZA 750,- Kč

25. Září 2020

Informativní rozbor pitné vody pro občany využívající individuální zdroje (studny, vrty)
k zásobování domácností pitnou vodou – leták

ZJIŠTĚNÍ ÚROVNĚ PROVOZNÍ HYGIENY A ČISTOTY, ÚROVNĚ ČISTOTY PROSTŘEDÍ

15. Září 2020

Provozujete prodejnu, provozovnu, kulturní zařízení, stravovací zařízení, informační centrum, výstavní prostory, kulturní zařízení?

Snažíte se o maximální zajištění všech nezbytných opatření k zabezpečení a ochraně zdraví všech zúčastněných, tj. zaměstnanců i zákazníků?  

Chcete znát čistotu prostředí ve vaší provozovně?

nabídka

Koncentrace metanolu a etanolu v lihovině

26. Srpen 2020

Potřebujete zjistit koncentraci metanolu případně i etanolu v lihovině? Chcete mít jistotu, zda Vaše domácí zásoby alkoholu neobsahují smrtelně jedovatý metylalkohol (metanol)? Máte domácí slivovici a chcete vědět, zda je v pořádku? Chcete si zkontrolovat zboží svého nového dodavatele alkoholu?

Neváhejte nás kontaktovat – máme pro vás zajímavou akcíLeták

1 2 3 9
Zákaznická linka: 844 06 06 06
 

A K T U A L I T Y Rezervovat OČKOVÁNÍ Poptávka služeb Testování COVID19 Pylové zpravodajství Elektronické výsledky